Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Wypełnienia

Wypełnienia

W klinice Sobota House of Dentistry przełamujemy stereotyp, że wizyta stomatologiczna związana jest ze stresem. Pozytywne i pełne ciepła podejście stomatologów do pacjentów sprawia, że pobyt w naszej klinice to moment odpoczynku. Przy okazji uczymy jak odpowiednio dbać o higienę jamy ustnej oraz zachęcamy do częstych wizyt kontrolnych, aby ustrzec pacjentów przed nawrotami schorzeń czy pojawieniu się nowych dolegliwości uzębienia. Harmonijna atmosfera i satysfakcja pacjentów to nasze priorytety.

WYPEŁNIENIA UBYTÓW W KLINICE SOBOTA HOUSE OF DENTISTRY

Naturalnie wyglądające zęby to marzenie pacjentów naszej kliniki. Przywrócenie blasku zębom możliwe jest w każdym przypadku, bez względu na przebyte schorzenia jamy ustnej czy jej obecny stan. W naszej klinice odnawiamy upragnioną kondycję zębów oraz ich olśniewający wygląd. Wypełnienia japońskiej firmy GC i Kurraray stosowane w klinice Sobota House of Dentistry to czołówka światowych technologii. Są gwarancją na skuteczne leczenie oraz na całkowite wtopienie się w strukturę zębów. Plomby te wyglądają naturalnie i z trudem można odróżnić je od pozostałej części stałego zęba. Charakteryzują się również trwałością i zapobiegają rozwijaniu się próchnicy. Ubytki wypełniamy ze szczególną ostrożnością, dbając, aby plomba perfekcyjnie wpasowała się w miejsce uszczerbku zęba. Maksymalizując skuteczność zabiegu, stosujemy nowoczesne szkła powiększające i mikroskopy. Technologie te sprawiają, że miejsce ingerencji stomatologicznej jest perfekcyjnie wykończone a w konsekwencji niezauważalne. Ząb z założonym wypełnieniem dokładnie polerujemy, modelujemy jego kształt by jak najłatwiej było zachować higienę jamy ustnej oraz aby nawet w najmniejszym stopniu nie przeszkadzał podczas jedzenia. Wypełnianie ubytków to zabieg rutynowy w naszej klinice, jednak do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z uwagą. Dzięki darmowemu znieczuleniu komputerowemu eliminujemy niepotrzebny stres i wszelki lęk przed bólem. Nasi lekarze troszczą się o pacjentów, skupiają się na ich potrzebach i chcą, aby czas spędzony w klinice był przyjemnością.

JAK ZAPOBIEC POWSTAWANIU UBYTKÓW W ZĘBACH?

Aby w przyszłości zapobiec ewentualnym ubytkom w zębach najważniejsza jest profilaktyka. To dzięki niej możemy ustrzec się przed koniecznością plombowania ubytków. Dlatego warto regularnie umawiać się na wizyty kontrolne, podczas których usuniemy kamień nazębny. Ponadto, należy pamiętać o codziennym szczotkowaniu zębów po każdym posiłku, stosowaniu nici dentystycznej oraz płukaniu jamy ustnej odpowiednimi preparatami. Często ubytki spowodowane są dietą bogatą w cukry i skrobię, dlatego warto przyjrzeć się spożywanym posiłkom i starać się ograniczyć produkty, które mogą powodować próchnicę nazębną. Dbając każdego dnia o zęby, walczymy, aby służyły nam przez długie lata bez konieczności ingerencji w ich strukturę.

DLACZEGO WARTO UZUPEŁNIAĆ UBYTKI W KLINICE SOBOTA HOUSE OF DENTISTRY:

  • Naturalnie wyglądające plomby
  • Trwałość i wysoka jakość wypełnień
  • Indywidualne podejście do pacjenta
  • Najnowocześniejsze technologie na światowym rynku stomatologicznym

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).