Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Wiemy, że marzeniem wielu naszych pacjentów są nie tylko zdrowe zęby, ale również atrakcyjne pod względem estetycznym. Bardzo zależy nam, aby każdy wychodził z naszej kliniki w pełni usatysfakcjonowany, dlatego zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej przeprowadzamy równie starannie i profesjonalnie co zabiegi mające na celu wyleczenie schorzeń uzębienia. Chętnie dzielimy się zgromadzoną przez lata doświadczenia wiedzą i dajemy cenne wskazówki, aby pacjenci na długo cieszyli się niezwykłym uśmiechem.

KIEDY WARTO PRZEPROWADZIĆ ZABIEG WYBIELANIA?

Pomimo codziennej higieny jamy ustnej, dokładnemu szczotkowaniu zębów oraz używaniu nici dentystycznej, zdarza się, że kolor zębów nie jest tym wymarzonym – śnieżnobiałym. Niestety nawet tak sumienna troska o stan uzębienia może nie przynosić upragnionych efektów. Przyczyną żółtawgo odcieniu zębów jest ścierające się szkliwo. Przez cienką warstwę szkliwa przebija się zębina i to właśnie ona pozbawia bieli powierzchni zębów, a dodatkowo w uszkodzeniach mechanicznych szkliwa powstaje osad trudny do usunięcia w domowych warunkach. Zęby tracą naturalny blask, matowieją i żółkną.

PRZYCZYNY NIEESTETYCZNYCH PRZEBARWIEŃ ZĘBÓW

Brak śnieżnobiałej barwy zębów nie zawsze spowodowany jest brakiem troski o higienę. Niejednokrotnie czynnikami przyczyniającymi się do utraty bieli uzębienia może być:

  • naturalny kolor uzębienia, który u każdego człowieka jest inny
  • wiek, ponieważ z biegiem czasu zęby tracą barwę oraz blask
  • palenie dużej ilości papierosów
  • spożywane leki
  • spożywanie dużej ilości kawy, herbaty, czerwonego wina, cytrusów
  • ścieranie się szkliwa spowodowane zgrzytaniem zębami

ZABIEG WYBIELANIA ZĘBÓW W NASZEJ KLINICE

Aby przywrócić wyśniony i śnieżnobiały uśmiech, dobrym rozwiązaniem jest zabieg wybielania zębów. Zapewnia długotrwały efekt bielszych zębów. Dbając o cenny czas naszych pacjentów trwa tylko 2 godziny, a zmiana kolorytu uzębienia widoczna jest natychmiastowo. Taka metoda wybielania jest bardzo prosta. Na zęby nakładany jest żel, a następnie uruchamia naświetlanie specjalistyczna lampą. Aktywne mikrocząsteczki żelu niwelują przebarwienia i żółty odcień powierzchni zębów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla struktury zębów. W klinice Sobota House of Dentistry stosujemy technologie wybielające charakteryzujące się najwyższymi standardami. Wybielanie to proces, który wykonujemy ze szczególną starannością. Aby zachować efekt końcowy jak najdłużej, na powierzchnię zębów proponujemy naszym pacjentom specjalistyczne preparaty zwiększające mineralizację szkliwa. Zęby po takim zabiegu już na długo pozostają białe. Aby znów móc się cieszyć pięknym i w wymarzonym białym odcieniu uśmiechem, wystarczy umówić się na wizytę do naszej kliniki. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zabieg wybielania przebiegł po myśli pacjenta i przywróci biel uzębieniu.

ZALETY ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW W KLINICE SOBOTA HOUSE OF DENTISTRY:

  • Szybkość zabiegu
  • Trwały i wymarzony efekt śnieżnobiałych zębów
  • Najskuteczniejsze i całkowicie bezpieczne dla szkliwa technologie wybielania

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).