Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Usuwanie białych plamek na zębach

Usuwanie białych plamek na zębach

Każdy zasługuje na zdrowy, olśniewający i pełen blasku uśmiech. Nasza klinika spełnia marzenia o pięknym uzębieniu. W trosce o zdrowie naszych pacjentów, oferujemy szeroki przekrój usług stomatologicznych. Leczymy każde schorzenie uzębienia i podejmujemy się nawet tych przypadków, które z pozoru wydają się bardzo trudne do pomyślnego zrealizowania. Nieustannie udowadniamy, że nasi lekarze mają szeroką wiedzę i z ogromną satysfakcją niosą pomoc każdemu potrzebującemu pacjentowi.

SKĄD BIORĄ SIĘ NIEESTETYCZNE BIAŁE PLAMKI NA ZĘBACH?

Białe plamy na zębach nie są zagrożeniem dla zdrowia zębów. Główny problem z nimi to nieestetyczny wygląd. Niekiedy nieznane jest pochodzenie niestetycznych białych plam na zębie. Spowodowane one mogą być nieodpowiednią higieną jamy ustnej, przyjmowaniem leków, chorobami wirusowymi lub pierwszym stadium próchnicy. Do ich powstawania może przyczynić się również leczenie ortodontyczne. Wieloletnie noszenie aparatu ortodontycznego utrudnia szczotkowanie całej powierzchni zębów, a w konsekwencji prowadzi do przebarwień. Nie należy zamartwiać się takimi zmianami na powierzchni zębów. W naszej klinice usuwamy je bezproblemowo i bezpowrotnie.

INFILTRACJA ZĘBINY SPOSOBEM NA POZBYCIE SIĘ BIAŁYCH PLAM NA ZĘBACH

W przypadku białych, odróżniających się barwą plam na uzębieniu, wybielanie może okazać się nieskuteczną metodą. Poprzez zabieg wybielania sprawiamy, że zmienia się odcień całego uzębienia, nie tylko samych plamek ale również pozostałej powierzchni zębów. Rezultatem takiego zabiegu są wciąż widoczne plamy, odróżniające się barwą. W naszej klinice plamy usuwamy podczas zabiegu infiltracji zębiny ultrapynną żywicą. Całość leczenia jest kompletnie niewyczuwalna dla pacjenta, trwa tylko kilka chwil i nie podrażnia nawet wrażliwych zębów, a co więcej zapobiega rozwijaniu się próchnicy. Jest to świetny sposób na trwałe pozbycie się uciążliwych plam na zębach. Preparaty żywicowe nie wymagają ingerencji w strukturę zęba oraz co ważne dla naszych pacjentów, cały zabieg odbywa się bez użycia wiertła. Naszych pacjentów zachęcamy, aby umawiali się bezzwłocznie na wizyty stomatologiczne w przypadku zaobserwowania pierwszych niepokojących zmian na powierzchni zębów. Im wcześniej stomatolog zajmie się leczeniem schorzeń, tym większe prawdopodobieństwo jest na szybkie pozbycie się problemu oraz na brak nieprzewidzianych komplikacji. Innym istotnym czynnikiem wydaje się być koszt leczenia, który jest zdecydowanie niższy na samym początku wykrycia problemu w jamie ustnej. Nie odkładaj wizyty stomatologicznej na później. Przyjdź jak najszybciej i przekonaj się w jak miłej atmosferze oraz z jakim profesjonalizmem nasi lekarze zadbają o Twoje zęby.

ZALETY USUWANIA BIAŁYCH PLAMEK W KLINICE SOBOTA HOUSE OF DENTISTRY:

  • Zabieg zapobiega rozwijaniu się próchnicy
  • Trwałe pozbycie się problemu białych plamek
  • Ograniczenie zabiegu do jednej wizyty

Efekty usuwania białych plamek na zębach

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).