Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Protezy zębów

Protezy zębów

Naszym marzeniem jest, aby każdy kto przychodzi do kliniki Sobota House of Dentistry czuł, że jego zdrowie jest dla nas najważniejsze i że zrobimy wszystko, aby je polepszyć. Kondycja zębów odgrywa ogromną rolę w ogólnym zdrowiu człowieka. Dlatego właśnie nie należy lekceważyć niepokojących symptomów tylko udać się na konsultację stomatologiczną, a my z pewnością będziemy wiedzieć jak im zaradzić.

KIEDY STOSUJE SIĘ I CZYM SĄ PROTEZY ZĘBOWE?

Protezy zębowe to świetna alternatywa dla wszystkich tych, u których występują rozległe braki w uzupełnieniu, lub gdy zębów nie ma wcale. Dobrze wykonaną protezę niełatwo odróżnić od naturalnych zębów. Protezy to szansa na odzyskanie prawidłowego funkcjonowania jamy ustnej. Warto, aby brak zębów został uzupełniony, ponieważ może prowadzić do zaburzeń zgryzu, problemów ze spożywaniem posiłków, a nawet przyspieszać wypadanie zębów.

PROTEZY W NASZEJ KLINICE

Współczesne protezy są wygodne i bardzo praktyczne. Dla pacjentów często są ratunkiem oraz wsparciem w codziennym życiu, ponieważ doskonale imitują utracone uzębienie. Wyglądają bardzo naturalnie, zarówno jeśli chodzi o barwę jak i kształt. Protezy proponowane przez naszą klinikę są jednymi z najlepszych na światowym rynku. Oferujemy protezy zarówno całkowite jak i częściowe tj.:

  • ruchome protezy osiadające – wykonane z akrylu
  • protezy typu overdenture – osadzane na zatrzaskach na korzeniach zębów oraz implantach
  • protezy natychmiastowe – stosowane bezpośrednio po usunięciu zębów
  • protezy szkieletowe – osadzane na zatrzaskach i wykonane na bazie metalowego łuku

O tym jaka proteza jest najlepsza dla każdego z naszych pacjentów, indywidualnie rozpatruje specjalista protetyki stomatologicznej. Wnikliwie zdiagnozuje problem i zaproponuje najkorzystniejszą protezę. Nie warto zwlekać z uzupełnieniem braków w uzębieniu. Może to prowadzić do problemów ze spożywaniem posiłków, dyskomfortu, pogorszonej samooceny, a co najbardziej niepokojące do zaburzeń zgryzu czy chorób przyzębia. Protezy to szansa na poprawę jakości życia codziennego, a te wykonane w naszej klinice charakteryzują się trwałością i odpowiednim dopasowaniem do jamy ustanej pacjenta.
W naszej klinice zagadnieniem protez w szczególności zajmuje się założycielka Sobota House of Dentistry, Hanna Sobota. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, a zwłaszcza w protetyce. Jej wieloletnie doświadczenie oraz precyzja sprawiają, że protezy są idealnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Sekret jej umiejętności to ciągle doszkalanie się, uczestniczenie w konferencjach naukowych oraz zdobywanie bieżących informacji ze świata stomatologii na kursach oraz szkoleniach.

ZALETY PROTEZ ZĘBOWYCH WYKONANYCH W KLINICE SOBOTA HOUSE OF DENTISTRY:

  • Jedne z najlepszych protez na światowym rynku
  • Konsultacje ze specjalistą w dziedzinie protetyki
  • Naturalność oraz trwałość protez
  • Komfort użytkowania protezy

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).