Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Onlay porcelanowy

Onlay porcelanowy

Naszym pacjentom oferujemy bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych. Wykonujemy nie tylko tradycyjne zabiegi, ale również te z użyciem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu w pełni troszczymy się o zdrowie pacjentów. Nie chcąc narażać pacjenta na niepotrzebny stres, zawsze oferujemy mu darmowe znieczulenie komputerowe i szukamy indywidualnie najprzyjaźniejszych metod leczenia.

CZYM SĄ WKŁADY KORONOWE ONLAY?

Technologia Onlay to rodzaj wypełniania rozległych ubytków w zębach. Nie jest to jednak standardowa plomba, ale wypełnienie trwalsze, które gwarantuje wzmocnienie zęba i przeciwdziała łamaniu się. W wielu przypadkach zwykła plomba wystarcza, jednak niekiedy zęby potrzebują dodatkowej ochrony, np. po zabiegu leczenia kanałowego. Onlay to wkłady koronowe, które zostają wcementowane w naturalną strukturę zęba. Wykonane z porcelany lub kompozytu gwarantują niezwykłą trwałość oraz utrzymują ząb w stabilnej pozycji. Onlay jest na tyle wytrzymały, że służy pacjentom nawet przez następnych kilkanaście lat. Wyróżnia się estetycznym wykończeniem upodabniającym się do naturalnych zębów. Nasi specjaliści dbają, aby kolor oraz kształt wypełnienia wpasowały się w uzębienie pacjenta. Wkłady Onlay chronią zęby przez ułamaniem się, a kamień nazębny wolniej się na nich gromadzi. Przy zachowaniu odpowiedniej higieny jamy ustnej, Onlay porcelanowy wytrzymuje i służy pacjentom przez wiele lat. Wkłady porcelanowe to nowoczesne rozwiązanie. Porcelana idealnie nadaje się do odtworzenia kształtu zęba, jest odporna na ścieranie i charakteryzuje się stabilnością.

PROCES LECZENIA TECHNOLOGIĄ ONLAY

Cały proces leczniczy rozpoczynamy od konsultacji stomatologicznej, a następnie odpowiednio postawionej diagnozy. Od pacjenta pobieramy wycisk szczęki i na jego podstawie technik wykonuje koronę na uszkodzony ząb, która dopasowywana jest na następnej wizycie. Bardzo ważna w całym procesie jest precyzja stomatologa. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów możliwe jest skrupulatne odtworzenie struktury zęba tak, aby wyglądał naturalnie i służył przez wiele lat. Stosowane technologie w klinice Sobota House of Dentistry przywracają pacjentom nadzieję na nowy i piękny uśmiech. Jesteśmy gotowi, aby w każdej sytuacji nieść pomoc pacjentom lecząc i wspomagając cennymi radami. Nasi pacjenci nie muszą obawiać się o uczucie dyskomfortu podczas jakiegokolwiek zabiegu wykonywanego w klinice Sobota House of Dentistry. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy odczuwają lęk przed wizytą stomatologiczną, dlatego proponujemy każdemu bezpłatne znieczulenie komputerowe.

ZALETY LECZENIA TECHNOLOGIĄ ONLAY:

  • Wytrzymałość i estetyka wkładów koronowych onlay
  • Naturalny wygląd wypełnionych ubytków
  • Bezpłatne znieczulenie komputerowe
  • Precyzyjność zabiegu skutkujące perfekcyjnym odtworzeniem ubytku w zębie

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).