Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

Strona główna / Usługi / Mosty porcelanowe

Mosty porcelanowe

Wizyta stomatologiczna w klinice Sobota House of Dentistry to przyjemność. Bardzo lubimy chwile, gdy widzimy zadowolenie i wdzięczność pacjentów po wykonanych zabiegach. Nasi stomatolodzy robią wszystko co w ich mocy, aby maksymalnie zadbać o komfort pacjentów. To właśnie potrzeby pacjentów i ich dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Dlatego nie tylko leczymy zęby, ale również dajemy wskazówki co do profilaktyki i odpowiadamy na każde pytanie.

CZYM SĄ MOSTY PORCELANOWE?

W miejscu gdzie potrzebne jest uzupełnienie większej części uzębienia, sprawdzonym sposobem są mosty porcelanowe. W naszej klinice, mosty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, dlatego służą naszym pacjentom przez wiele lat. Mosty protetyczne charakteryzują się niezwykłą trwałością, idealnie odzwierciedlają kształtem i kolorem naturalne zęby i doskonale spełniają swoje funkcje. Są uzupełnieniem stałym, czyli zacementowanym na własnych zębach pacjenta dlatego niemożliwe jest samodzielne ich wyjęcie. Chcemy, aby pacjenci byli w pełni usatysfakcjonowani z przeprowadzanych zabiegów, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Mosty porcelanowe to dobry wybór, gdy z różnych powodów niemożliwe jest wszczepienie implantów. Są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebne jest uzupełnienie braku nawet kilku zębów. Most osadzony musi być na wytrzymałej podstawie, najczęściej utrzymuje się na zdrowych zębach, implantach lub wkładach koronowo-korzeniowych.

JAK WYGLĄDA PROCES OSADZANIA MOSTU PROTETYCZNEGO?

Most porcelanowy osadzany jest na trwałe w szczęce pacjenta. Podczas wstępnych ustaleń wykonujemy zdjęcia rentgenowskie i szczegółowo badamy miejsce, gdzie zostanie umieszczony. Po zapoznaniu się z indywidualnym przypadkiem, proponujemy możliwe warianty i sugerujemy jak najkorzystniejszy dla pacjenta plan rekonstrukcji braków zębowych. Laboratorium protetyczne, w którym powstają mosty stosowane przez naszą klinikę, jest sprawdzone od wielu lat i zawsze precyzyjnie wykonuje powierzone zadanie. Efektem końcowym jest staranna imitacja naturalnych zębów, której nie sposób odróżnić od zdrowych, stałych zębów. Zabieg osadzania mostu jest całkowicie bezbolesny za sprawą bezpłatnego znieczulenia komputerowego, a całość przebiega sprawnie i bez komplikacji. Nieważne z jak ciężkim przypadkiem zwrócisz się do naszej kliniki, zawsze możliwe jest przywrócenie zdrowego i olśniewającego uśmiechu.

KIEDY WARTO ZASTOSOWAĆ MOSTY PORCELANOWE?

Mosty protetyczne to rozwiązanie nie tylko poprawiające estetykę jamy ustnej. Dzięki nim unika się przemieszczania zębów w miejsce luk w uzębieniu, są szansą na ustawienie w prawidłowy sposób zgryzu, ułatwiają spożywanie pokarmów, nie doprowadzają do zaniku kości szczęki i co więcej zapobiegają powstawaniu chorób dziąseł.

ZALETY WYKONYWANIA MOSTÓW PORCELANOWYCH

  • Perfekcyjne zastąpienie mostem brakujących zębów
  • Naturalny wygląd mostu oraz jego trwałość
  • Wysoka jakość materiałów
  • Indywidualnie dobrany plan rekonstrukcji uzębienia

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj z lekarzem stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).