Usługi

W klinice sobota house of dentistry oferujemy szeroki wachlarz
usług wykonywanych przez naszych specjalistów
zapoznaj się z naszą ofertą

DSD

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, w naszej klinice nie boimy się wyzwań. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i staramy się pomóc w każdym przypadku, nawet skomplikowanym. Zadowolenie klienta po odbytym leczeniu jest dla nas kwestią priorytetową. W każdym momencie planowania leczenia liczymy się ze zdaniem pacjenta i proponujemy mu takie rozwiązania, aby był w pełni usatysfakcjonowany.

DSD – CO TO TAKIEGO?

Zdarza się, że pacjenci marzą o nowym, pięknym uśmiechu jednak nie mając pewności co do efektu końcowego, nie podejmują leczenia. W klinice SOBOTA House of Dentistry ten problem nie istnieje za sprawą technologii Digital Smile Design , czyli cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD pozwala spojrzeć w przyszłość oraz zobaczyć przed rozpoczęciem leczenia efekt końcowy, który będzie satysfakcjonujący dla lekarza i pacjenta. Możliwość „przymiarki” przyszłego uśmiechu przed leczeniem daje poczucie bezpieczeństwa w podejmowanych działaniach. DSD to narzędzie wykorzystujące najnowsze technologie, stosowane w najlepszych klinikach na świecie. Wiedza lekarzy i wykorzystywany sprzęt oraz odpowiednie oprogramowanie, umożliwiają w realistyczny i bardzo precyzyjny sposób obrazowanie Twojego przyszłego uśmiechu.

ETAPY PROJEKTOWANIA UŚMIECHU METODĄ DSD

  • Na pierwszej wizycie wykonujemy pełną sesję fotograficzną oraz przeprowadzamy z pacjentem szczegółowy wywiad. Na podstawie zebranych informacji i zdjęć tworzymy wstępną symulację komputerową. Po zaakceptowaniu projektu przygotowujemy szczegółowy plan leczenia.
  • Doprecyzowany projekt oraz dokumentację zdjęciową wysyłamy do naszego laboratorium. Technicy przygotowują modele symulacyjne.
  • Podczas drugiej wizyty przygotowane przez laboratorium modele są nakładane na Twoje zęby. Dzięki temu możesz ujrzeć na własne oczy jak będzie prezentował się Twój uśmiech po zakończeniu leczenia. Sprawdzamy czy nowy uśmiech odpowiednio komponuje się z Twoją twarzą i czy efekt wizualny spełnia Twoje oczekiwania. Wykonujemy kolejną serię zdjęć już z nowym uśmiechem.
  • Po Twojej akceptacji projektu planujemy dokładne wizyty u naszych specjalistów, abyś jak najszybciej mógł się cieszyć swoim nowym uśmiechem.

DSD to realistyczne spojrzenie na przyszłość. Nowoczesna technologia, która zagwarantuje Tobie, że efekt końcowy będzie w pełni zadowalający. Nie czekaj umów się na wizytę w Sobota House of Dentistry. Zrób pierwszy krok do realizacji swoich marzeń.

ZALETY SKORZYSTANIA Z TECHNOLOGII DSD

  • Wizualizacja efektu końcowego przed rozpoczęciem leczenia
  • Możliwość „przymiarki” planowanego uśmiechu
  • Nowoczesna metoda wizualizacji
  • Bieżące konsultacje z naszymi specjalistami w celu wybrania najlepszego planu leczenia.

Efekty DSD

Jak przeprowadzamy cyfrowe projektowanie uśmiechu?

Badanie wstępne

Wykonujemy fotografie pomiarowe twarzy i uzębienia oraz modele zębów.

Diagnostyka

Na podstawie pomiarów proporcji twarzy i zębów przygotowujemy dla pacjenta indywidualny projekt nowego uśmiechu.

Plan leczenia

Projekt leczenia jest przenoszony do ust pacjenta techniką mock-up. Pacjentowi wykonujemy ponownie fotografie, które służą do oceny i wykonania planu leczenia.

Higienizacja

Oczyszczanie zębów z osadów i kamienia zalecamy zawsze przed rozpoczęciem leczenia.

Leczenie i efekty końcowe

Doskonałe efekty końcowe osiągamy dzięki dopasowaniu kształtu zębów do twarzy pacjenta. To jest największa zaleta tej techniki!

Umów się na konsultację!

Masz więcej pytań? Umów się na konsultację i porozmawiaj ze stomatologiem

Umów wizytę teraz

Informujemy, iż nasza strona internetowa wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).